ALÜMİNYUM DEKUPE TABELA

ALÜMİNYUM DEKUPE TABELA

Girilmedi

Antalya Dekupe Tabela Dekupe tabela gösterilmek istenen ana objenin çeşitli işlemlerden geçirilerek arka plandan ayrılması işlemiyle son bulan çeşitli bilgisayar programlarıyla özenle detaylandırılarak, bin bir türlü zorlukla, meşakkatle hazırlanan tabela türüdür. Tabelanın gerek açısı bakımından önemi gerekse kaliteli görselliği açısından muazzam bir yöntem olduğu göz ardı edilmemelidir. Günümüz de T&uum...

Ürün Kodu: 1569
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 1558 Kişi Ürünü İnceledi

ALÜMİNYUM DEKUPE TABELA

Antalya Dekupe Tabela

Dekupe tabela gösterilmek istenen ana objenin çeşitli işlemlerden geçirilerek arka plandan ayrılması işlemiyle son bulan çeşitli bilgisayar programlarıyla özenle detaylandırılarak, bin bir türlü zorlukla, meşakkatle hazırlanan tabela türüdür.

Tabelanın gerek açısı bakımından önemi gerekse kaliteli görselliği açısından muazzam bir yöntem olduğu göz ardı edilmemelidir. Günümüz de Türkiye ‘de son istatislikler itibariyle dekupe tabela sayısında gözle görülecek düzeyde artış yaşanmıştır.

 Dekupe tabelaların bir diğer çarpıcı özelliği ise insanları daha fazla dikkatini çektiği gerçeğidir. Alüminyum malzemenin üzerine folyoyla yapıştırılarak da uygulanabilmektedir.

Dekupe tabelaların ana kesiti alüminyum kompozit panelden oluşup üzerindeki ayırmaç, simge, amblem ve yazılar ana kesim yapılıp, dekupe edilir, bu işlemin peşi sıra pleksiglass üç boyutlu olarak tasarlanır ve dekupe edilmiş ana kesite monte edilir. Işıklandırılması ise içten florasanlar desteği ile yapılır. Reklam tabelaları arasında göz alıcılığıyla ön plana çıkmıştır.

Nerede Kullanılır

Dekupe tabelalar daha kullanışlı, daha dikkat çekici ve diğer tabela çeşitlerine göre çok daha ayrıntılı,kullanışlı ve zahmet isteyen bir tabela türüdür. Dekupe tabelaların birçoğu oyma ışıklı olarak tasarlanır. İsteğe göre çeşitli aydınlatma sistemleriyle döşenir.

Bu tabelalarda sınırsız modeller üretilebilir hayal gücünüzün sınırlarını zorlamak yeterlidir. Genellikle dekupe tabelalarda kullanılan ana malzeme alüminyumdur. Şehre ve şahıslara mahsus mekânları görsel bir şölen edasıyla süsleme sanatıdır.

Benzer Ürünler